Bland annat äldre vykort med Stockholmsmotiv, lerfat, glasflaska, skinnmössa PUB Stockholm med mera. Lerfatets diameter ca 25 cm.
Slitage. Lerfat med skador.
Slitage. Lerfat med skador.