ELDGAFFEL, smide, 1700-tal.

ELDGAFFEL, smide, 1700-tal.
1414460. ELDGAFFEL, smide, 1700-tal.

Längd 117 cm.

Rostangrepp samt skador på trähandtage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 117 cm.

Antal besök: 2 291