Auktionshuset Thelin & Johansson
Möbler
Trädgårdsmöbler
TRÄDGÅRDSSOFFA, trä och järn, 1900-2000-tal.
141440. TRÄDGÅRDSSOFFA, trä och järn, 1900-2000-tal.
Längd 125 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 125 cm.
Bruksslitage.
1 097