Akvarell och pastell på papper fäst på duk
Signerad och daterad 1894. Med stämpeln från tillverkaren av innehavaren, Maison Ange Ottoz i Paris
Med vintage ram i snidad ek
47x40 cm.
Lätt slitage på kakan och limrester på papperets nedre omkrets. Med glas Ej undersökt utan ram.
Med vintage ram i snidad ek
47x40 cm.