Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
MONOGRAMISTEN BA. Äng med akvilejor och träd. 1900-talets början. Olja på duk. Monogramsignerad B.A.
141391. MONOGRAMISTEN BA. Äng med akvilejor och träd. 1900-talets början. Olja på duk. Monogramsignerad B.A.
30 x 50 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 50 cm.
Oramad.
Gomér & Andersson Linköping
1 400