Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
AARNE OSKAR LAMMINEN. Stadsbild med kyrka. Olja på duk. Signerad och daterad -30.
141387. AARNE OSKAR LAMMINEN. Stadsbild med kyrka. Olja på duk. Signerad och daterad -30.
55 x 45 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 45 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 128