FIGURINER 2 st, silver, Spanien. 1900-tal.

141376. FIGURINER 2 st, silver, Spanien. 1900-tal.

Tjur, stämplad JE samt spansk kontrollstämpel.
Tjurfäktare, spansk kontrollstämple, otydlig mästare.
Höjd inkl sockel ca 6,5 - 10,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 378