BEVERLOO CORNEILLE. Färgetsning.

1413629. BEVERLOO CORNEILLE. Färgetsning.

Komposition med kvinnor. Signerad samt numrerad HC 22/30 EX. Daterad -99. 31x22 cm.

Mindre ytslitage.

Beverloo Corneille (1922–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 376