SIDEBORD, Art deco, 1920-tal.

SIDEBORD, Art deco, 1920-tal.
141345. SIDEBORD, Art deco, 1920-tal.

Skänk Art deco, 1920-tal
Björk, Jakaranda
Längd 100 cm
Djup 49 cm
Höjd 78 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skänk Art deco, 1920-tal
Björk, Jakaranda
Längd 100 cm
Djup 49 cm
Höjd 78 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 287