FAT OCH TALLRIKAR, 3 st, blåvita, Kina.

141343. FAT OCH TALLRIKAR, 3 st, blåvita, Kina.

Fat diameter 29,5 cm.
Tallrikar 24 resp 25 cm diameter.

Nagg och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat diameter 29,5 cm.

Nagg och slitage.

Antal besök: 1 214