PELARBORD, betsad furu, 1800-talets slut.

141341. PELARBORD, betsad furu, 1800-talets slut.

Höjd 76 cm
Diameter 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm
Diameter 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 587