SKEDAR, 5 st, silver, 1800/1900-tal.

141332. SKEDAR, 5 st, silver, 1800/1900-tal.

Bland annat stämplade A Lundqvist 1824; A.W.Arnesen 1851 samt GAB och C G Hallberg.
Längd ca 21 - 22,5 cm.
Total vikt 324 gram.

Slitage, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 21 - 22,5 cm.
Total vikt 324 gram.

Slitage, gravyrer.

Antal besök: 723