BERTIL ALMLÖF. Vid sjön. Torrnål. PT. Signerad och daterad -57.

141262. BERTIL ALMLÖF. Vid sjön. Torrnål. PT. Signerad och daterad -57.

Bildyta 14 x 25 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 14 x 25 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 780