KERAMIKFÖREMÅL, 20 delar, Pyro, Gustavsberg.

141246. KERAMIKFÖREMÅL, 20 delar, Pyro, Gustavsberg.

Äggkoppar, formar, kryddsats m.m.

Nagg, lagningar, krackelyr, missfärgning samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 354