OKÄND KONSTNÄR. Danserska, brons, efter Bruno Zach,19/2000-tal.

141242. OKÄND KONSTNÄR. Danserska, brons, efter Bruno Zach,19/2000-tal.

Höjd ca 53 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 413