TRÄDGÅRDSSOFFA, Ormbunkemodell, 1900-tal.

1411135. TRÄDGÅRDSSOFFA, Ormbunkemodell, 1900-tal.

Bredd 145 cm, djup 50 cm, höjd 87 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 496