SNAPSGLAS 6 st, VINGLAS 5 st, 1900-tal, vinglasen märkta CM.

14098. SNAPSGLAS 6 st, VINGLAS 5 st, 1900-tal, vinglasen märkta CM.

Höjd 10 resp. 16,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 resp. 16,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 040