Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
VIKTOR RASMUSSEN. Blomsterstilleben, 3 stycken, olja på pannå, signerade V Rasmussen.
140963. VIKTOR RASMUSSEN. Blomsterstilleben, 3 stycken, olja på pannå, signerade V Rasmussen.
15 x 15 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
15 x 15 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
12 412