C. ROHDE. Mjölkande piga, olja på duk, signerad.

140957. C. ROHDE. Mjölkande piga, olja på duk, signerad.

31 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 41 cm.

Antal besök: 1 478