OLLE LINDGREN. Promenad, olja på duk, signerad OL.

140946. OLLE LINDGREN. Promenad, olja på duk, signerad OL.

25 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 24 cm.

Antal besök: 1 064