NILS ASPLUND. TILLSKRIVEN. 2 st. Porträtt, olja på pannå, osignerade.

140900. NILS ASPLUND. TILLSKRIVEN. 2 st. Porträtt, olja på pannå, osignerade.

Kvinna i två olika poser. text a tergo "skiss av Nils Asplund".
Ca 13 x 12 respektive 17 x 9,5 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall.

Antal besök: 1 216