SANDALETTER, ett par, Giuseppe Zanotti, Italien. Storlek 39.

140735. SANDALETTER, ett par, Giuseppe Zanotti, Italien. Storlek 39.

Bruna läderremmar. Ledade ornerade guldfärgade beslag. Fasetterade färgade och färglösa stenar. Kilklack. Lädersula.
Kilklack 11 cm.

Repor. Missfärgningar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kilklack 11 cm.

Antal besök: 996