SKÅLAR, 2 st, glas, samt CHAMPAGNESTRUT, Orrefors.

140625. SKÅLAR, 2 st, glas, samt CHAMPAGNESTRUT, Orrefors.

Skål, Jan Johansson, signerad Orrefors JJ 4514-121, diameter 16, höjd 11,5 cm.
Skål, Sven Palmqvist, signerad Orrefors P 4231-121, diameter 15, höjd 7 cm.
Champagnestrut, signerad Orrefors, höjd ca 20 cm.

Bruksslitage, bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, bottenrepor.

Antal besök: 1 443