MINIATYRSKÄNK, 18/1900-tal.

MINIATYRSKÄNK, 18/1900-tal.
140589. MINIATYRSKÄNK, 18/1900-tal.

Höjd: 46 cm, bredd: 36 cm, djup 20 cm.

Bruksslitage, renoverad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, renoverad.

Nycklar saknas.

Antal besök: 507