VAS, glas, Mona Morales Schildt, Kosta, Signerad, 1900-talets andra hälft.

14055. VAS, glas, Mona Morales Schildt, Kosta, Signerad, 1900-talets andra hälft.

Klar och brun glasmassa, märkt Kosta SH 183/229.
Höjd 25 cm.

Smärre repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Smärre repor och slitage.

Antal besök: 1 917