VÄGGBONAD, textil, Toni Hermansson, 1970-tal.

140559. VÄGGBONAD, textil, Toni Hermansson, 1970-tal.

155,5 x 103 cm.

Bruksslitage, delvis slitna kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

155,5 x 103 cm.

Antal besök: 4 394