JAKTHORN, 2 st.

JAKTHORN, 2 st.
140546. JAKTHORN, 2 st.

Mässing samt koppar. Längd ca 28,5 - 37 cm.
Medföljer ett extra munstycke.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
140546. JAKTHORN, 2 st.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 806