JAKTHORN, 2 st.

JAKTHORN, 2 st.
140543. JAKTHORN, 2 st.

Mässing. Längd ca 22,5 - 28 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
140543. JAKTHORN, 2 st.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 574