PÄLS, mink, Körsnär Lindskog, Stockholm, 1900-tal.

140540. PÄLS, mink, Körsnär Lindskog, Stockholm, 1900-tal.

Rygglängd ca 117 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca 117 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 608