JAKTHORN, 3 st.

JAKTHORN, 3 st.
140537. JAKTHORN, 3 st.

Mässing samt koppar, en märkt Made in England.

En med gårogravyr. Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
140537. JAKTHORN, 3 st.

Antal besök: 792