SEKRETÄR, art deco, troligen Erik Chambert, 1930-tal.

14050. SEKRETÄR, art deco, troligen Erik Chambert, 1930-tal.

Nyckel finns, längd 104, bredd 45, höjd 123 cm.

Slitage, ett hyllplan saknas, ett hyllplan kompletterat, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 819