RIDDARHJÄLM, HANDSKAR samt HARNESK, 1900/2000-tal.

140462. RIDDARHJÄLM, HANDSKAR samt HARNESK, 1900/2000-tal.

Metall samt läder.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall samt läder.

Smärre slitage.

Antal besök: 955