FIGURIN, patinerad mässing, ryttare till häst, 1900/2000-tal.

140457. FIGURIN, patinerad mässing, ryttare till häst, 1900/2000-tal.

Längd ca 36, höjd ca 36,5 cm.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 36, höjd ca 36,5 cm.

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 949