FIGURIN, träskuren, signerad S Husman samt daterad 1972.

140432. FIGURIN, träskuren, signerad S Husman samt daterad 1972.

Jägare med jakthund. Höjd exkl konsol ca 27 cm.

konsol monterad över signatur. Gevär limmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 861