BORDSLAMPA samt TAKKRONA, plast/konstmassa, 1900/2000-tal.

140425. BORDSLAMPA samt TAKKRONA, plast/konstmassa, 1900/2000-tal.

Imiterar horn. Etikettmärkta Globen AB.
Bordslampa höjd ca 54,5 cm.
Takkrona diameter ca.

Slitage, enstaka avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampa höjd ca 54,5 cm.
Takkrona diameter ca.

Slitage, enstaka avslag.

Antal besök: 3 534