LORNJETTER 6 st samt GLASÖGON, 1800/1900-tal.

140399. LORNJETTER 6 st samt GLASÖGON, 1800/1900-tal.

Lornjetter i bland annat förgylld gulmetall med emalj.
Längsta längd ca 16 cm.

Slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 16 cm.

Slitage, enstaka skador.

Antal besök: 3 650