YTTERFODER, porslin, G&C, Danmark, 1900-tal.

1403105. YTTERFODER, porslin, G&C, Danmark, 1900-tal.

List och fötter av mässing. Dekor av blommor och bladverk. Längd ca 28. Höjd ca 13 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 3 506