EWALD DAHLSKOG. Lockpokal, glas. Kosta. Signerad.

140285. EWALD DAHLSKOG. Lockpokal, glas. Kosta. Signerad.

Stiliserad slipad dekor. Höjd 32 cm.

Lockknopp med smärre nagg.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lockknopp med smärre nagg.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Antal besök: 1 091