TRUMMA, skinn & keramik.

TRUMMA, skinn & keramik.
1402634. TRUMMA, skinn & keramik.

Höjd ca 19 cm
Diameter på stor trumma ca 16 cm
Diameter på liten trumma ca 9 cm

Proveniens: Lars Erik Fribergs dödsbo.

Bruksslitage, ytsmuts, utsmetad färg på stengods, krackeleringar, kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm

Antal besök: 850