SKRIN, 16/1700-tal.

14025. SKRIN, 16/1700-tal.

Invändig dekor av tulpaner och beslag i form av änglar. Längd 48, bredd 46, höjd 18,5 cm

Enligt uppgift sk alundatulpaner.

Slitage och skador. Listdel saknas. Lås och nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
14025. SKRIN, 16/1700-tal.

Antal besök: 870