POTTSKÅP, 1900-tal.

POTTSKÅP, 1900-tal.
140238. POTTSKÅP, 1900-tal.

Stenskiva, längd 48 cm. bredd 40 cm, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
140238. POTTSKÅP, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 770