PARTI LEKSAKER, 1900-tal.

140231. PARTI LEKSAKER, 1900-tal.

Blandat parti med dockor i olika storlek, nallar och dockkläder.

Slitage. Skador. Kläder ej genomgånga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 621