GLASVAS samt SKÅL Coquille, daterade 1958, Flygsfors glasbruk.

140133. GLASVAS samt SKÅL Coquille, daterade 1958, Flygsfors glasbruk.

Underfång i rött och vitt. Höjd vas 43cm. Skål längd 24, bredd 17, höjd 11cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 393