TRÅDRULLEHÅLLARE, ALLMOGE, 1800-tal.

140104. TRÅDRULLEHÅLLARE, ALLMOGE, 1800-tal.

För åtta st trådrullar på fyra hållare, ljusgrå, blå och brun/röd färg. krön med knopp,
Höjd 16 cm, diameter ca 10 cm.

smärre åldersslitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 642