PARTI SILVER, 5 delar, 1800-tal.

140049. PARTI SILVER, 5 delar, 1800-tal.

Bla Strösked av Lars Löfgren, Hudiksvall och skedar 3 st, Nils Ramberg, Simrishamn. Total vikt ca 340 g.

Slitage och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och gravyr.

Antal besök: 626