VITRINSKÅP, Industridesign, 1980-tal.

140022. VITRINSKÅP, Industridesign, 1980-tal.

4 st hyllplan, belysning, metall och glas.

slitage
höjd 232, längd 46, bredd 36.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage
höjd 232, längd 46, bredd 36.

Antal besök: 1 319