AUTOGRAF, boxning, Ingemar Johansson.

139933. AUTOGRAF, boxning, Ingemar Johansson.

Signerad idolbild, ca 18 x 13.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 7 977