PARTI KOPPAR och MÄSSING, 18/1900-tal.

13992. PARTI KOPPAR och MÄSSING, 18/1900-tal.

Bestående av bla kannor, vedhink och samovar. Kannans höjd 53 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 083