AUTOGRAFER, 11 st, Ishockey, Bl a Börje Salming, Peterforsberg och Leif Holmqvist.

139920. AUTOGRAFER, 11 st, Ishockey, Bl a Börje Salming, Peterforsberg och Leif Holmqvist.

Signerade idolbilder och papper.
Autografer: Börje Salming, Daniel Sedin, Henrik Sedin, Ulf Sterner, Mats Sundin, Lennart "Lill-Strimma" Svedberg, Niklas Lidström, Håkan Loob, Nils Nilsson, Peter Forsberg, Leif Holmqvist.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 650