AUTOGRAFER, 14 st, Fotboll, Bl a Ralf Edström, Thomas Brolin.

139877. AUTOGRAFER, 14 st, Fotboll, Bl a Ralf Edström, Thomas Brolin.

SIgnerade idolbilder och papper. Osignerad idolbild medföljer.
Autografer: Ralf Edström, Henry "Garvis" Carlsson, Ronnie Hellström, Orvar Bergmark, Sven Bergquist, Thomas Brolin, Martin Dahlin, Kurt Hamrin, Kalle Svensson, Bo Larsson, Henrik Larsson, Fredrik Ljungberg, Torbjörn Nilsson, Björn Nordqvist.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 653